niedziela, 31 stycznia 2016

Jogiczna regeneracja - zobacz


Na Moich asanach - jest już wpis o asanach regeneracyjnych, likwidujących przykurcze od siedzenia i leżenia. Tak możesz dojść do siebie po grypie i gorączkowych przebojach. Zobacz: << KLIK >>.
P.S Wykorzystujesz tylko to co masz w domu;-).

Przez ponad tydzień nie będzie mnie i dostęp do komputera będę miała ograniczony. Postaram się publikować i odpowiadać na Wasze komentarze w marę regularnie!
Przygotowałam również 2 ciekawe wpisy ( m.in. o sportowej modzie!). Zostańcie z "Miejskim" i "Asanami";-))

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeśli poleżysz w każdej pozycji minimum 10 minut, spięcia w obrębie klatki piersiowej, bioder (dolnej część brzucha, pachwin, górnych część ud)- obszary, na które działa dana asana, rozluźniają się. Mnie bardzo pomogła Supta baddha konasana -" w leżeniu" na bóle jelit i brzucha oraz łamanie w lędźwiach (podczas gorączki). Serio! Teraz wychodzę ze wszelkich "sztywności", gdyż ostatni tydzień miałam nieciekawy.. i wracam do pełnej sprawności organizmu właśnie przez te asany;-))Polacam!

   Usuń
 2. potwierdzam, że pomaga. znaczy na sobie nie próbowałam ale od znajomych cały czas słyszę to samo i nawet widzę, jak im się polepsza czasem :) zależnie oczywiście od dolegliwości :) poza tym zrelaksować się można i to najważniejsze :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne te inspiracje. Sama szukam stroju na jogę<3

  OdpowiedzUsuń

TOP