czwartek, 16 marca 2017

...


Dla ekomaniaków. Jogomaniaków i ludzi uciekających od stresu. Dla osób chcących wiedzieć więcej o pracy poszczególnych mięśni podczas ćwiczenia asan. Black&White Yoga, to uporządkowana strona , z charakterem i w minimalistycznym stylu. Ciuchy od polskich, niszowych firm, zamiast zblazowanej komercji. Gotowanie z prostych składników w domu, zamiast popisywania się drogim detoksem. Taka jest moja joga. Spokojna i rozważna, dynamiczna lecz bez popisywania się. Jeżeli chcecie, możecie poczytać Black&White Joga;-). Obecnie uciekam od plastików i wyrabiania samych wyników;-). Lubię robić wszystko w swoim, indywidualnym tempie, bez nadskakiwania komukolwiek i bez szpanowania i bez zazdrości, prezentowanej przez znaczną część, znanych mi fit kobiet. Ostatnio się sparzyłam na znanych osobach, i ich długich językach oraz chęci imponowania nieustannie. Przejrzałam na oczy, widząc jak bardzo ludzie są dla siebie nie fair, jak potrafią być wścibscy i egoistycznie zapatrzeni w samych siebie. Teraz odkrywam przyjemność nieprzejmowania się niczyją opinią, oraz robienia działania w swoim własnym tempie, bez oglądania się na innych i bez przymusu (nieustannego bicza nad głową!), osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę. JOGA to Twoja własna praktyka i wyciszenie. JoGA to zrozumienie samego siebie i Twoich potrzeb. Joga to miłość, mądrość, wewnętrzny spokój i opanowanie na co dzień, nie obmawianie innych ludzi. Odkrywanie swojej spokojnej strony osobowości. Czysta radość życia, bez chęci posiadania i obsesji nieustannego bycia lepszym od innych. JOGA to mój sposób na wyciszenie i zrozumienie własnego ciała i umysłu. Przemyślcie ten fakt. I zastanówcie się, czy warto tak za wszelka cenę pędzić do przodu na zabój, tylko po to by być zawsze na TOPIE.

7 komentarzy:

 1. Dla mnie nie ma sensu bycie na czasie. Rok, dwa ale potem to jest tak męczące dążyć do jakiegoś ideału, że większość rezygnuje. I bardzo dobrze :)

  Mój blog ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DLa mnie już też;-)). Joga uspokoiła myśli i ciało, i już nie mam ochoty się ścigać;-))

   Usuń
 2. Każdy powinien znaleźć "swoją" dyscyplinę, w której odnajdzie spokój i spełnienie. W zależności od potrzeby odczuje motywację i rywalizację. Osiąganie lepszych wyników, ciągłe doskonalenie się.
  A co do ludzi i ich przywar - świata nie zmienimy... niestety. Należy się zdystansować od wścibskich spojrzeń i robić swoje.
  Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem tutaj pierwszy raz. Chciałabym zacząć swoją drogę z jogą, ale nie wiem od czego zacząć. Masz jakieś rady?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Joga to świetny pomysł na odprężenie się, uspokojenie i wyciszenie. Od miesiąca chodzę na zajęcia i jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joga uspokaja niesamowicie! Życzę Ci owocnej , dalszej praktyki;-))

   Usuń

TOP