wtorek, 1 lipca 2014

Szymon i Kaśka- recenzja internetowych treningów


 
   Dwa nowe treningi Szymona i Kaśki już są w necie. Trwające po 10 minut każdy, znakomite!Układ treningu tym razem nowy- jedziemy bez przerw, każde ćwiczenie po 30s! Nie byłabym sobą gdybym ich dzisiaj z rozpędu nie wypróbowała;-). Ciężki dzień i ciężka aura sprzyja rozleniwieniu. Lecz gdy masz przed sobą szmat roboty i musisz szybko skoncentrować się na obowiązkach dnia, nie zaprzeczaj, że trening szybki i obfitujący w błyskawicznie się zmieniające różne warianty ćwiczeń nie postawi Cię szybko na nogi!

 źródło:http://m2.facebook.com/katarzyna.kepka.31?v=timeline&timecutoff=1395482400&page=8&sectionLoadingID=m_timeline_loading_div_1420099199_1388563200_8_8&timeend=1420099199&timestart=1388563200&tm=AQA8H3C41f9_nWTo


  Trening Kaśki i Szymona jak zwykle na ich stronie na YouTube o wdzięcznej nazwie : GYM BREAK!
Subskrybuję, przeglądam i czekam z niecierpliwością na każdy następny. Ich energia i optymizm kusi do uczestniczenia w zajęciach.
Nie przeciąży Cię. Nie zabierze Ci za dużo czasu.

 Recenzją treningów Gym Break rozpoczynamy nowy cykl artykułów na blogu: "Treningi w sieci". Oceniam,ćwiczę, opisuje plusy i minusy najbardziej popularnych treningów.


Dlaczego Kaśka i Szymon?

    Nie ważne , że do tej pory zrobili dopiero 3 treningi. Ważne, że u nich zawsze coś się dzieje ciekawego i dzieje się " full professional" ! Technika- doskonała, układ ćwiczeń- na szóstkę! Nie czujesz po nich dokuczliwego bólu, ponieważ Szymon to trener z pełnym doświadczeniem w treningu funkcjonalnym. Im możesz zaufać. Trening ma prawidłowy układ treningu prowadzonego w klubie fitness. Instruktor prowadzący nie „duka”, nie wygłasza dłuuuugich przemów aż do przysypiania.  Po krótkim i rzeczowym wstępie od razu przechodzi do prowadzenia ćwiczeń wydając klarowne i w pełni zrozumiałe komendy. Dzięki temu jesteś w pełni skoncentrowana/y na swoich ćwiczeniach i wykonujesz je płynnie bez niepotrzebnych zastojów, czując się dokładnie tak jakbyś uczestniczył/a w zajęciach grupowych na Sali klubu fitness!
   Zdecydowanie Wam polecam. Jeżeli macie gorszy dzień i brak czau wyraźnie daje Wam się we znaki.
Włączając ich trening już od pierwszej sekundy czujesz przypływ adrenaliny i pozytywnych emocji. TAK. Szymon i Kaśka skutecznie cię obudzą i rozruszają zastane stawy i mięśnie!

Dla kogo jest trening Kaśki?

Osoby średnio oraz zaawansowane. Osoby nie będące świeżo po kontuzjach czy operacjach, mających problemy z krążeniem. Nie dla osób w ciąży. Nie dla osób mających problemy z nad czy niedociśnieniem, cukrzyków ( zawroty głowy mogące się pojawić z gwałtownymi zmianami pozycji z leżącej na stojącą i odwrotnie). Jeżeli cierpisz na zawroty głowy związane z gwałtownymi skosami ciśnienia, uważaj i nie wykonuj intensywnych treningów i interwałów.

Korzyści związane z treningiem:

  Wzmocnisz mięśnie brzucha i nóg. Spalisz tkankę tłuszczową. Nie przeciążysz jednych grup mięśni kosztem drugich - zmiana wariantów ćwiczeń oraz 30s czas ich trwania, bez narzuconego reżimu maksymalnej liczby powtórzeń lub ćwiczenia z dużym obciążeniem.

 

Przez podane poniżej linki przejdziecie do treningów:


 1. Trening nóg i pośladków: GYM BREAK - nogi
 2. Trening brzucha ( fenomenatlny;-)) : GYM MBREAK - six pack!
Ciągle coś pozytywnego. Dużo energii i ciekawe informacje o fit stylu. Ja już polubiłam;-)). Chętnie będą tam wpadać;-))!


 Moje "break'owe" wypociny- "krew, pot i łzy". Jakie tam "wypociny. Sama przyjemność;-). I tak trzymać!
Część ćwiczeń jest mi doskonale znana z zajęć w klubie. Natomiast mniej używaną w pracy codziennej część z nich od razu włączę do swoich treningów. Są świetne!


Te warianty już znam. I polecam. 
Od lewej- skośne spięcia z liftem nogi- świetna rzecz. Środek -opusty i wznosy prostych nóg- klasyczne abs'y z kalisteniki. Prawa- skręty bioder w pozycji plank - rób tylko po dobrej rozgrzewce- w środku treningu, nigdy na początku!
Jak oceniacie ich treningi?

10 komentarzy:

 1. Koniecznie muszę spróbować tego treningu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli potrafią zmotywować to na prawdę warto spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już mi się podobają te treningi, dobrze że napisałaś o nich, nie da się przy nich nudzić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są świetne! Warto przetestować;-)!

   Usuń
 4. Chętnie wykonuje ich treningi. Zaczynam od 20 min full body a później w zależności od dnia albo abs albo nogi, bądź też 2 x full body. Super treningi, nie nudzę się, ćwiczenia się nie powtarzają trening szybko mija, - a co najważniejsze- można się zmęczyć. Kanał Szymona zapowiada się interesująco. Z niecierpliwością czekam na kolejne treningi.

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo podobaja mi sie ich treningi, niestety tak jak piszesz ze wzgledu na kontuzje nie jest narazie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. głowa do góry! Na razie trenuj spokojnie;-). Spróbuj brzuchy w leżeniu na plecach, bez obciążania wrażliwych po kontuzji partii ciała ;-)

   Usuń
 6. Robiłam kiedyś już 2 pierwsze, muszę spróbować tego nowego! Lubię ich, świeża energia, fajnie tłumaczą ćwiczenie i korzystam z tych treningów, gdy nie mam czasu na cały długi trening. "Short workout is better than no workout"!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lubię 20 minutowy full body jako jeden trening. Albo łączone nogi-10min + brzuchy-10minut. Plus rozgrzewka własna ( funkcjonalna) 8 minut i na zakończenie stretching 10 minut;-))

   Usuń
 7. Polecam do tego pić sobie Mate Green Fitness (nawet wpasowuje się w nazwę :P ) Fajna sprawa bo wspomaga wszystkie przydatne procesy przed i po ćwiczeniach podobnie jak swego rodzaju odżywki itp.

  OdpowiedzUsuń

TOP