niedziela, 12 kwietnia 2015

Akademia Jedzenia - fantastyczna inicjatywa


    Przeglądając wszelkie portale oferujące usługi dietetyczne, często zastanawiamy się nad tym, czy rzeczywiście proponują one rozpiskę żywienia dostosowanego do naszych indywidualnych potrzeb. Sporo osób odchudzających się i buszujących po internecie to dziewczyny z przeszłością związaną z zaburzeniami odżywiania i właśnie dla nich mam dzisiaj ciekawy wpis o przydatnym serwisie oferującym pełna pomoc w ustaleniu prawidłowego odżywiania.

   Akademia Jedzenia to pierwsza pierwsza usługa on line, oferująca pomoc w radzeniu sobie z zaburzeniami odżywiania od strony psychologicznej. Jest bardzo sensowną inicjatywą dla wszystkich osób z aktualnymi lub przeszłymi już problemami z odżywianiem. Polecam go również wszystkim osobom, które nie wiedzą jak skutecznie schudnąć i "miotają się ciągle od diety do diety", cały czas bojąc o swoje zdrowie.
  
    Portal Akademia Jedzenia jest innowacyjną usługą internetową, pomagającą  zmienić złe nawyki żywieniowe u podstaw, czyli w sposobie myślenia. Po wypełnieniu testu diagnostycznego Użytkownikowi proponowana jest indywidualna sesja terapeutyczna, odpowiadająca jego potrzebom.

 Uczestnicy otrzymują dodatkowe pomoce w postaci dzienniczka żywieniowego, ułatwiającego utrzymaniu zdrowych nawyków odżywiania się.
 Wyświetlanie teczkaAJ.jpg

 Pragniesz zmienić nawyki w odżywianiu się na zdrowe i bezpieczne?
 Koniecznie zajrzyj na stronę Akademii Jedzenia.1 komentarz:

  1. Fajna inicjatywa, znam ją ze szkoły :)
    Pozdrawiam,
    http://fit-healthylife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

TOP