niedziela, 12 kwietnia 2015

na-kawe.net - "wyciągnie" Cię z domu!


  Zamiast siedzieć przed swoim komputerem dołącz do rzeczywistych kontaktów z ludźmi. Wyjdź na miasto, spotkaj się z grupą osób podzielających Twoją pasję i pogadaj!
  Stop. Zostaw tego fejsa. Już dość!
                                                              Zajrzyj tutaj: na-kawe.net
   
     Koniec siedzenia i męczenia klawiatury. Powstał nowy, ciekawy portal łączący ludzi o wspólnych pasjach!
 Portal działa od końca marca  2014 roku, łącząc ludzi o podobnych pasjach. Serwis liczy już ponad 14 000 użytkowników i 450 grup miejskich. Codziennie zarówno liczba użytkowników jak i osób umawiających się wzrasta. Celem portalu jest rozwój i promocja zupełnie innego typu życia społecznego - czyli życia offline, „slow” - aktywnego i bez oglądania twarzy kumpla tylko na ekranie swojego komputera. Przywrócenie naturalnych form komunikacji ludzkiej - ROZMOWY face to face.

    Na portalu mamy dostępnych klika kategorii, według których możemy szukać podobnych osób lub ich grup uczestniczących w ciekawych akcjach bądź rzucających pomysły na wspólne wykorzystanie czasu
Kategorie zakładek:
 • aktywności
 • osoby
 • grupy
 • miejsca
 • wydarzenia
 • KONKURS
Co możesz zrobić z portalem?
Możesz znaleźć dowolne osoby i umówić się zarówno na spotkanie indywidualne jak też na dołączenie do większej grupy osób.
 Na stronie "wydarzenia" znajdziesz ciekawe miejsca w swoim mieście, które być może już znasz lub będą wiadomość o nich stanie się dla Ciebie fantastycznym odkryciem. Możesz również sam/a dodawać informacje do listy, kreować ją wspólnie ze znajomymi. Uważam, że to niezwykle przydatna opcja!
 Extra pomysłem jest dodatek w postaci strony z konkursami, w których zbierasz punkty za aktywność na stronie w ciągu miesiąca. Punkty wymieniasz na nagrody;-)

 źródło:http://na-kawe.net/konkurs/

Polecam!

   Mnie osobiście stronka naprawdę się spodobała i już znalazłam na niej moje "stado" z liceum;-). Z pewnością gdzieś sobie wszystkie wyskoczymy i przegadamy nie jedną godzinę;-))

3 komentarze:

 1. Jeszcze nie słyszałam o tym portalu, koniecznie zajrzę bo widać ciekawą inicjatywę :) Pozdrawiam Małgosia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tej inicjatywie, muszę się zapisać :)
  Pozdrawiam,
  http://fit-healthylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię ten portal. Tylko troszku mógłby się rozkręcić. No ale to my go tworzymy więc w nas, uczestnikach, siła. :D

  OdpowiedzUsuń

TOP