czwartek, 27 sierpnia 2015

Gra z NAGRODAMI!


Gra miejska" Wpłyń na wolną wodę"!
Weź udział w grze miejskiej. Wykorzystaj naszą mobilną mapkę i znajdź punkty gastronomiczne serwujące wodę z kranu klientom. 

Szczegóły akcji na stronie organizatora: http://wodawolnaodbutelek.sendzimir.org.pl/wolna-woda/ 
 O akcji pisałam już wcześniej na moich asanach i miejskim.


ZASADY:


 1. Wydrukuj ze strony mojego bloga na FACEBOOK'u KARTĘ DO GRY MIEJSKIEJ  2. Zbierz na niej pieczątki od tych lokali. Lokale dostępne na mapce << KLIK - MAPKA LOKALI >>. Można wybrać je samemu lub spróbować zaangażować nowe punkty gastronomiczne do udziału w akcji.


3.   Zrób zdjęcie wypełnionej karty i wyślij na :


9 września zostaną rozlosowane nagrody w postaci tych pięknych i praktycznych butelek, wielorazowego użytku, które możesz mieć ze sobą wszędzie na treningu i w klubie fitness! Bądź trendy i eko! Wygraj butelkę ekologiczną na wodę!


 Kilka słów o akcji : << klik>> - historia opisywana wcześniej na moim blogu ;-)).
Fakty o naszej, polskiej kranówce - patrz INFOGRAFIKI poniżej!


 P.S
To nie reklama sponsorowana. Od maja 2015 jestem członkiem Fundacji Sendzimira. Zrobiłam kurs Zrównoważonego Rozwoju i  sama propaguję, aktywnie wcielając w swoje życie, proekologiczne zasady !


 Gorąco zachęcam Was do wzięcia udziału w wydarzeniu. Dowiedzie cię wiele o punktach gastronomicznych serwujących wodę z kranu w waszych miastach. Poznacie miejsca, o których sami nawet nie wiedzieliście.
Będziecie mieli szansę przyczynić się do ratowania pięknych, zielonych terenów przez gromadzeniem na nich plastikowych śmieci (butelek, opakowań). Wspólnie możemy zredukować ich gargantuiczną ilość i pomóc przyrodzie dookoła nas. Pamiętajcie, że zdrowe jedzenie, bez ftalanów i pozostałych substancji ( popatrz tutaj << klik.>> przenikających ze składowanego plastiku do gleby--- > wód podziemnych--> i w konsekwencji do systemów korzeniowych roślin (warzywa, krzewy i drzewa owocowe, trawa i zioła zjadane przez zwierzęta gospodarskie, których mięso później spożywamy), to nasze ZDROWIE!!!!
Używając butelek wielorazowego użytku, przyczyniasz się do zredukowania tych wszystkich sztucznych "świństw" , które później krążą w Twoim krwioobiegu.

Nie pozwól by świat stał się takim miejscem!!!:

 źródło:internet

1 komentarz:

  1. Świetny pomysł. Nie miałam pojęcia, że coś takiego się dzieje. Nie rozumiem dlaczego w Polsce nie ma zwrotnych butelek po napojach. W Niemczech, każdy kupuje napoje i wodę w zwrotnych butelkach, które oddaje w sklepie, a nie wyrzuca do kosza. Myślę, że byłoby to świetne rozwiązanie. Wielu by z tego skorzystało.

    OdpowiedzUsuń

TOP