wtorek, 27 października 2015

Jesienna motywacja - produkcja własna


  Jesienią na blogach i różnego typu portalach, królują starannie wklejane fotografie motywacyjne z Tumblr, Pinterest, Facebooka. Wyprodukowane przez zagranicznych kolegów o smukłych, idealnie umięśnionych i wysportowanych ciałach (godnych podziwu i maleńkiej zazdrości). Modne są również krajobrazy wraz z subtelnymi "wycinkami" przedstawiającymi cudownie parującą, aromatyczną kawę, herbatę, zioła, ziiimne i mocno owocowe smoothie, jesienne liście, magicznie podkolorowane krajobrazy, czerwone kozaki wraz ze stopami ich właścicielki w środku, brylujące gdzieś na tle miejskiej przestrzeni publicznej.
   Krótko mówiąc. Postanowiłam wyprodukować własne, artystyczne zdjęcia kolorowej jesieni. Zdjęcia motywacyjne, rozgrzewające barwami, wprawiające Cię w dobry nastrój od samego rana. To część mojej artystycznej pracy fotografa przyrody (pomijając oczywiście obrazy związane z ćwiczeniami  oraz parującymi, aromatycznymi napojami!).
  Zapraszam Cię do rozsmakowania wszystkich zmysłów w tych wyjątkowych fotografiach. Niektóre z nich są idealne jako tło na pulpit. Jeśli wśród czytelników mojego bloga są firmy zajmujące się grafiką lub fotografią, bądź osoby zainteresowane profesjonalnym wykorzystaniem moich zdjęć w pracy, zapraszam je do płatnej współpracy ze mną (zdjęcia są moją własnością z moim prawem autorskim). Dodatkowo mogę wykonywać sesje zdjęciowe dla czasopism przyrodniczych oraz związanych z projektowaniem wnętrz. Piszcie na maila miejskifit@gmail.com (strona współpraca na blogu).Jesień!
Najpiękniejsza pora roku.
Tyle kolorów o świcie i o zmroku.
Tyle barw rozweselających oko.
Czerwień, pomarańcz, złoto.....
Weekend na grzybach!


 Krótki instruktaż.
Zbierasz tylko podgrzybki.
Te są sprawdzone i pewne.
Jeśli czegoś nie znasz, nie ruszaj!
Nie wyrywaj całego grzyba tylko obcinaj w 3/4 nóżki tak,żeby grzybnia została (grzybnia - 1 cm nóżki w górę plus biała końcówka nóżki ze strzępkami).
 Jesień......

 Od początku swojego istnienia,
"mam oko" do kompozycji"...
Marzę o własnej wystawie bądź fotografowaniu dla magazynów!
 Kolekcja "NIEJADALNYCH". Tego nie zbieraj!!!
Muchomory oraz przeróżne "odblaskowe" grzybki. Jesienne kolory to natchnienie do tworzenia, malowania. Inspiracja pobudzająca do wykreowania czegoś niesamowicie pięknego, optymistycznego.Rysowanie to moja pasja w wolnym czasie!
Pozwala odprężyć umysł.
 Skończyłam trzy kursy (w Warszawie i Łodzi  - razem 3 lata )rysunku artystycznego i architektonicznego przygotowując się do zdawania na architekturę.W chłodne, zamglone, jesienne wieczory , robię naturalne kakao z cynamonem i imbirem (bez cukru!!!). 

Smoothie - koktail zielony, jesienny!

Jesień to czas na jarmuż, pietruszkę, banany  i pomarańcze:

  • świeży jarmuż
  • listki szpinaku lub roszpunki
  • natka pietruszki
  • sok pomarańczowy 
  • 1-2 banany
  • dowolna ilość tak jak lubisz!
  • BOMBA WITAMINOWA!!
    pij jedną szklankę codziennie, wzmocnisz układ odpornościowy!!!!
 ENJOY 
the
AUTUMN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 komentarz:

TOP