środa, 13 stycznia 2016

5150 Warsaw Triathlon - zapowiada się ciekawe wydarzenie sportowe!


5150 Warsaw Triathlon

Odtwarzamy historię triathlonu w Warszawie


    12 czerwca 2016 odbędzie się 5150 Warsaw Triathlon. Będą to pierwsze w Warszawie zawody triathlonowe na licencji World Triathlon Corporation - właściciela legendarnej marki IRONMAN. Przy tej okazji organizatorzy postanowili przypomnieć historię warszawskiego triathlonu.

    Pierwsze zawody triathlonowe w stolicy odbyły się w drugiej połowie lat 80. ubiegłego wieku i w różnych formach rozgrywane są do dzisiaj. Chcemy zebrać historyczne zdjęcia, materiały wideo, wycinki prasowe, medale, numery startowe oraz wspomnienia uczestników, a następnie zorganizować w Warszawie wystawę pod hasłem „Zakochaj się w triathlonie - mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution.

   Organizatorzy czekają na wszystkie historyczne oraz współczesne materiały pod adresem wystawa@5150warsaw.com. Najciekawsze zgłoszenia zostaną opublikowane na oficjalnym fanpage'u www.facebook.com/5150warsaw oraz zaprezentowane na wystawie poświęconej historii triathlonu w Warszawie.

   5150 Triathlon Series to globalny cykl zawodów triathlonowych na dystansie olimpijskim:
  •  1,5km pływania 
  •  40km rowerem 
  • 10km biegu.

  Pomysłodawcą serii jest World Triathlon Corporation, organizator największego na świecie cyklu triathlonowego IRONMAN (ponad 300.000 uczestników). Organizatorem zawodów w Warszawie jest agencja Sport Evolution, wyłączny licencjobiorca marki IRONMAN w Polsce.
    T riathlon z każdym rokiem zyskuje w naszym kraju na popularności, a zawody na licencji World Triathlon Corporation to światowa ekstraligamówi Michał Drelich. - Pierwsze rozmowy z Urzędem Miasta podjęliśmy kilkanaście miesięcy temu. Cieszymy się, że udało nam się osiągnąć porozumienie, i że to właśnie Warszawa będzie areną zmagań współczesnych gladiatorów z całego światadodaje.

Więcej informacji na www.5150warsaw.com oraz www.facebook.com/5150warsaw.

 Partnerem strategicznym 5150 Warsaw Triathlon jest Miasto Stołeczne Warszawa.


 Tutaj się zapisujesz:
Oficjalny serwis Triathlonu w Wawie startuje za 20 dni.


 Koniecznie zajrzyjcie również do grupy na fejsa. Śledź wydarzenia!
 Więcej informacji historycznych o triathlonie znajdziesz tutaj: << KLIK >>

Co o tym myślicie?
Moim zdaniem pomysł na zorganizowanie triathlonu u nas jest fantastyczny!

Zbieram grupę przygotowującą się do zawodów u siebie w klubie!
TO będzie szał 2016 roku;-))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP