sobota, 20 lutego 2016

Tatuaże na ramiona - inspiracje


ZAJRZYJ: << KLIK tatuaże>>.

   Kolejna część cyklu : "Szukamy idealnego wzoru na tatuaż". Cykl powstał z myślą o niezdecydowanych, lecz pragnących posiadać oryginalny tatuaż na całe życie (bez chęci usunięcia go i nazywania "błędem chwili").

 Obecnie sama wracam myślami do pomysłu strzelenia sobie ładnego wzoru z tuszu na ramieniu. Tylko nie wiem jeszcze jaki on będzie. Być może zdecyduje się na subtelny wzorem na plecach, lub w ogóle zrezygnuję. Wybór dobrego motywu jest najważniejszy i nie możesz się z nim pośpieszyć.

  Najlepiej poprzeglądać wiele zdjęć i popytać znajomych o ich wrażenia. Dobrze jest również rozważnie wybrać salon.

  Ja chcę kupić własny tusz bądź klika kolorów tuszu i przyjść na wykonanie z nimi. Dużo słyszałam na temat higieny w takich miejscach. Podczas wykonywania tatuażu możesz zarazić się wirusem żółtaczki i HIV, a to już niezwykle poważna sprawa. Igły są dezynfekowane ale wirusy pozostają w tuszu w opakowaniu. Te informacje były jakiś czas temu podawane nawet w wiadomościach. 
  Najpierw zatem, warto przemyśleć czy chcesz ryzykować, czy może wolisz poczekać aż technologia wykonywania tatuaży będzie bezbolesna i bezpieczna dla zdrowia.


     Pomimo wszystko, miło pooglądać świetne tatuaże i przynajmniej nauczyć się rysować takie cudeńka na papierze. Czasem można przenosić piękne wzory na tkaniny tworząc własną kolekcję sportowych ubrań.

źródło:tumblr

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP