piątek, 17 czerwca 2016

Open day event w Core Fitness - bądź tam jutro i ćwicz z Natalią Gacką i Przemkiem Saletą!!!


   Dla wszystkich chcących ciekawie spędzić nadchodzący weekend, mam ciekawa info.
Jutro w Core Fitness na ul.Zamienieckiej 80, odbędzie się całodniowy event. Maraton Zumby, trening z Natalią Gacką oraz Przemkiem Saletą. Warto wpaść i rozruszać przysypiające po tygodniu mięśnie;-)). Szczegóły na plakacie;-))Nowo otwarty Core Fitness, jest klubem o profilu pro-zdrowotnym. Zespół trenerów i instruktorów to osoby zajmujące się treningami sportowymi bazującymi na mocnych, funkcjonalnych podstawach. klub ma ciekawe ceny karnetów w ofercie: CoreFitness << KLIK >>. 
Jest pierwszym klubem, w pełni przystosowanym dla młodych mam z dziećmi i można tam również przychodzić ze starszymi pociechami. Nie tylko mamy będą miały zajęcie kształtując piękne sylwetki. Dla dzieciaków są również treningi! Nasi trenerze spokojnie okiełznają nawet najgorsze temperamenty gdy ty mamo, będziesz się mogla spokojnie zrelaksować na swoim treningu;-). Polecam wam to miejsce.
W sali BODY & MIND CORE odpoczniesz, wzmacniając mięśni głębokie na zajęciach pilates,popracujesz nad elastycznymi mięśniami i sprężystym ciałem na jodze, wyćwiczysz kocie ruchy na  organic flow. W dużej sali FIT CORE odbywają się wszystkie zajęcia wzmacniające i taneczne oraz sztangi. mamy również treningi z kettlami oraz dużo obwodówek z funkcjonalnym sprzętem na CROSS CORE. W MULTI CORE dzieciaki wyżyją się na treningach dla młodzieży a dorośli na kick boxingu!

klub ma ciekawa ofertę zajęć również skierowanych do zapalonych  biegaczy. Ćwiczenia mobilizujące oraz wzmacniające pod kątem zawodów.

 Chcecie zobaczyć więcej?
Wpadnijcie jutro;-)


3 komentarze:

TOP