środa, 3 grudnia 2014

Kurs języka migowego - kilka faktów o mnie


    Kryzys ekonomiczny zbiera swoje żniwo. Praca w klubie fitness to wspaniałe połączenie pasji z zawodem. Pensji nie wystarcza jednak na pokrycie kosztów codziennego życia.
Oprócz bycia trenerką, zajmuję się także zupełnie inną dziedziną życia. Pozyskuję fundusze europejskie dla firm oraz szlifuję język migowy. Jest to praca wymagająca bardzo dobrej organizacji oraz kreatywnego podejścia do rozwiązywanie problemów. Z treningiem personalnym łączy ją jedna, najbardziej istotna cecha charakteru. Trzeba być cierpliwym i skrupulatnym. Tak jak budujesz długoletnią kondycję bez narażania swojego ciała na zbędne kontuzje, tak w drugim moim fachu trzeba być bardzo skoncentrowaną na najmniejszych detalach, osobą.
   Ostatnio zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej oraz najnowszymi prognozami potrzeb rynku pracy, zapisałam się na podstawowy kurs języka migowego dla osób dorosłych. Kurs jest bardzo ciekawy, podwyższa kwalifikacje zawodowe zarówno u osoby zajmującej się administracją jak i u trenerki!
   Zachęcam Was wszystkich do zapisania się na ten kurs. Poniżej podaję link do konkretnej, wypróbowanej i bardzo solidnej szkoły. Kadra jest profesjonalna i niesamowicie kompetentna. Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze!!! Przyjaźni i uśmiechnięci wykładowcy. Interaktywne ćwiczenia. Jestem w stu procentach zadowolona!!!
   Wystawiają zaświadczenia MEN i dają spore zniżki dla grup 5-cio osobowych.
   Jeżeli myślisz o podwyższaniu swoich kwalifikacji zawodowych, ten kurs przyda ci się na pewno;-)


10 komentarzy:

 1. Nowych umiejętności nigdy za wiele. Dzięki temu można znaleźć nową pasję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. super sprawa!!! jestes wszechstronna jak widac :D ja z moim adhd chyba bym sie nie nadawala :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam adhd!;-))
   Nadawałabyś się:-)!

   Usuń
 3. serio nie da się wyżyć z pracy trenera????cienizna....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bejbi, wszyscy trenerzy, których znam, pracują w dwóch zawodach;-)
   Takie jest życie w naszym kraju kotku;-)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dzięki!
   Przede mną jeszcze testy;-))

   Usuń
 5. WOW!!!! Wielkie WOW!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem :)))) Wspaniale, że rozwijasz się nie tylko sportowo, ale też intelektualnie :) no i ten język migowy...pięknie!!!! Rewelacyjnie, że poszerzasz swoje horyzonty :)))) Pozdrowionka ;)

  OdpowiedzUsuń

TOP