poniedziałek, 16 marca 2015

Nówki jeszcze w tym tygodniu


Nadchodzi trening łączący ćwiczenia sensomotoryki z interwałem...
Jak to możliwe?
Przekonasz się już wkrótce;-)


13 komentarzy:

 1. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim niebieskim czymś jak na pierwszym zdjęciu. Ma to jakąś nazwę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poduszka rehabilitacyjna, językiem fizjoterapeutów "beret";-))

   Usuń
 2. Czekam z niecierpliwością ;)!

  https://poradnikzywieniowy.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. już widzę nowe ćwiczenia do wypróbowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widze że blog ciekawy ale chyba na nim nie zarabiasz. A możesz zarobić całkiem nieźle promując produkty związane ze zdrowiem , szkoda żeby ruch na twojej stronie się marnował, jak możesz dorobić sobie niezłą pensję, wpisz sobie w google - spieniężanie stron o zdrowiu i urodzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, nie zarabiam:-). Na początku nie miałam żadnej koncepcji poza propagowaniem zdrowia i publikowaniem własnych treningów (kursy, lata ćwiczeń, pomysły). AdSense to również grosze...
   Obecnie wolę być na tumblr i pinterest niż na facebooku czy instagramie. Te pierwsze bardziej mi przypadły do gustu. Można projektować ciekawie swoją tablicę , dodawać zdjęcia, gify czy filmy. Natomiast w Polsce większą furrorę robi faceboo i insta. Insta nie wychodzi na mój komputer, który trzyma się dzielnie (wiekowy;-D!) przeszło 9 lat!
   Nie chcę również propagować tzw,"zdrowej i odchudzającej" żywności czy iść totalnie w suplementy. Nie każdy suplement jest naprawdę zdrowy a ja nie chce zrobić nikomu krzywdy reklamując coś co może się odbić mocno na zdrowiu.
   Wolałabym reklamować i robić testy sprzętu ( mam już kilka firm współpracujących - elite gamse, pretty fitty, wybrane sklepy ze sprzętem fit i reha) oraz sportowych ciuchów i gadżetów, pisać recenzje sportowych wydarzeń, w których mogłabym uczestniczyć osobiście (zdjęcia na żywo i prawdziwe emocje;-)). W większość sama wychodzę z propozycją współpracy do wybranych firm. Nie lubię za to gdy ktoś narzuca mi coś do czego nie jestem w pełni przekonana. Chce tworzyć bloga z pasją i bez "zbędnego zaśmiecania". Nie wszystkie firmy są chętne. Większość wybiera blogi bardzo popularne w sieci, będące na facebooku np.
   Natomiast tutaj masz rację, że mogłabym coś więcej z niego wyciągnąć. Trochę pokombinuję , w którą stronę teraz ruszyć z rozwojem:-)

   Usuń

TOP