sobota, 27 czerwca 2015

Free fitness latem!


   Dzisiaj zamieszczam obiecany wykaz najciekawszych (ocena subiektywna, ale może się przydać;-)) darmowych treningów w Warszawie. Jeśli znacie więcej takich miejsc z wydarzeniami, koniecznie napiszcie o nich w komentarzach!
Linki z przekierowaniem na stronę każdego wydarzenia umieszczam pod każdym logo.


Wakacyjne zajęcia jogi w każdą sobotę o 12:00i niedzielę o godz. 10.00 na tarasie Plażowej.Treningi odbywają się w soboty od 6.06 – 29.08. 2015.Niedziele w godzinach 10.00-11.30.  12. lipca oraz wszystkie niedziele Sierpnia
W każdą niedziele o godzinie 11.00 (zgłoszenie przez stronkę na facebooku - link powyżej)Treningi Sklep Biegacza Powiśle - NIKE!

Treningi odbywają się już od 28.03. Obecnie ( w lipcu) są co tydzień w Sklep Biegacza Warszawa Powiśle o 10:00!W planie również zajęcia dla seniorów;-))Darmowe treningi bootcampTerminy śledź na stronie Akademii BootCamp -  Akademia-BootCampZnasz inne ciekawe miejsca i namiary na strony z otwartymi treningami?
Napisz o nich koniecznie w komentarzach na blogu!

13 komentarzy:

 1. ale super, muszę poszukać, czy we Wrocławiu też są takie wydarzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We Wrocławiu na 100% będą plenerowe treningi;-))
   Są tam świetne szkoły jogi oraz 3 duże kluby organizujące co roku bootcamp, crossfit oraz treningi w parkach;-))

   Usuń
 2. Widzę, że sporo w Warszawie się dzieje :) mam nadzieję, że fit eventy będą też w Kato i, że dam radę czasem na nie wpaść :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w Katowicach też zorganizują dużo treningowych wydarzeń;-))

   Usuń
 3. Aż żałuję, że nie mieszkam w Warszawie :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie żałuj! (wiem co mówię, wszystko przez ludzkie akcje pt. "miłość bliźniego zrozumiana na opak", dziejące się gdy jadę do pracy rano;-P).

   Usuń
 4. Ekstra, dużo się u Was dzieje:) W Poznaniu na szczescie takze :))) nie ma nudy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żyjemy w ciekawych czasach! Wspaniale, że coraz więcej osób wychodzi w przestrzeń miejską i aktywnie spędza czas!

   Usuń
 5. Fajny pomysł! Można spędzić aktywnie czas i to bezpłatnie ;] Mnie namawiał mój przyszły szwagier na Trening ze Sklepem Biegacza (pracuje tam) - ale jeszcze nie miałam okazji tam być, może jeszcze zdążę w te wakacje spróbować takiego treningu :) :) :) ps. czyżby nowy wystrój bloga? :) pięknie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniam wystrój - eksperyment co pewien czas;-D
   Skuś się na trening ze Sklepem Biegacza. Pracowałam kiedyś z Lidką Zamyłko. Świetnie prowadzi wszystkie zajęcia sportowe, ma dużą wiedzę;-))

   Usuń
 6. Od 11 lipca również w klubie Iskra Pole Mokotowskie. Wydarzenie w każdą sobotę od 11:00. Zajęcia FireWorkout prowadzone przez Kasię Bigos i jej team. :)
  https://www.facebook.com/events/1672692679629325/

  OdpowiedzUsuń
 7. ja szukam cały czas dobrego fitnessu i oczywiście zuuuumbyyy :D uwielbiam zumbę i chętnie pojawię się na takich zajęciach :) w ogóle sport w dużej grupie ludzi na świezym powierzu to jest coś wspaniałego :) super inicjatywy, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

TOP