poniedziałek, 11 stycznia 2016

TK MAXX wyprzedaże sprzętu sportowego


   Często pytacie mnie "gdzie kupić dobrą matę do jogi, fitness w dobrej cenie?".
Ostatnio byłam w TK MAXX i mają tam całkiem fajne promocje na dobry sprzęt sportowy.


<Mnogość mat zaskoczyła mnie. Ceny mat w TK wahają się w granicach 44 - 69 złotych. Porównałam jakość mat z TK z jakością sprzedawanych w szkołach jogi i popularnych sklepach ze sprzętem sportowym  i jakość mat z TK jest na takim samym poziomie. W TK często pojawiają się marki, których produkty są bardzo drogie w sieciówkach sportowych.

Maty do jogi
 Firmy: Casall, Manuka, Everlast w TK za połowę normalnej ceny. Opłaca się!

Pozostałe sprzęty to żeliwne kettle, wałki do ćwiczeń ( wałki krótkie i piankowe w cenie 69 - 76 złotych), skakanki od 19,99zł.
Kupisz tutaj również duże piłki, piłki fasolki,  zestawy taśm elastycznych (39 zł- 3 sztuki), ciężarki na kostki i nadgarstki, hantelki klasyczne, profesjonalne rękawiczki do ćwiczeń na siłowni oraz do jogi (antypoślizgowe, dostępne również stópki antypoślizgowe).


Ja wybrałam matę Casall, do jogi. Po pierwsze cena 44,99 zł . Mata jest takiej samej jakości jak każda, na której ćwiczysz w szkołach jogi. jej cena jest o połowę mniejsza od cen proponowanych w sklepach.Sklepy TK MAXX - miejsca

WarszawaŁódźWrocław


Poznań


Kraków/Katowice/Bielsko Biała


Gdynia/ Gdańsk/Elbląg

Bydgosz/Toruń

Rzeszów


3 komentarze:

 1. Super! Dla osób którzy lubią ćwiczyć w domu na pewno taka promocja się przyda:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Więcej zniżek na sprzęt sportowy możecie znaleźć u mnie na (nie wiem czy pozwolisz zamieścić link, ale jeśli tak to będzie miło;)) http://fitrabaty.com.pl/.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmiało! Jeśli czytelnicy mogą skorzystać z ciekawej oferty, nie mam nic przeciwko temu;-))

   Usuń

TOP