poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Spontaniczny miks z wypoczynku


Czyli jak dobrze zapewnić sobie relaks w wielkim i "gryzącym" mieście. Dobrze wiecie co mam na myśli.
Irytujące jest to, iż w tłumie, hałasie, nawale pracy, każdy z nas "kocio kwiku" dostaje. Jeżeli nie masz lasu pod oknem lub ochoty na trening w klubie fitness (lansu, szpanu, popychania się łokciami, a tak to często wieczorami wygląda), proponuję zupełnie inne rozrywki. Nie muszą być od razu związane z wypadem na słodycze;-))

TEATR  "6. piętro"

W Pałacu Kultury i Nauki, w Teatrze Michała Żebrowskiego, spędzicie bardzo miłe chwile. Repertuar jest ciągle aktualizowany i składa się z najlepszych spektakli. Sama atmosfera, już na wstępie, powoduje, że zostawiacie cały stres za sobą.

Polecam sztukę "Fredro dla dorosłych - mężów i żon", która skutecznie rozpali Wasz zmysły. Zmusi Was również do zastanowienia się nad trudnymi sytuacjami oraz nieco liberalnymi zachowaniami współczesnego społeczeństwa.


Cafe & restaurant

Czyli gdzie i co zjeść?

SŁOIK, Blikle i całe mnóstwo barków serwujących zdrowe koktajle.

 • Blikle - smoothie z ananasem, bananem i (do wyboru) sokiem jabłkowym bądź mlekiem! Restauracja Słoik na Złotej

 • Bogate menu, w tym przesmaczne koktajle (mój mango ze szpinakiem, pietruszką i cytryną - znakomicie ugasił pragnienie;-)).
 • W menu również zdrowe sałatki z łososiem, sandacz, zupy!


Wracając możecie wstąpić do Empiku i pogrzebać trochę w księgozbiorze.
Warto rozładować negatywne emocje robiąc sobie małe rendez vous;-))

6 komentarzy:

 1. Kochana, najpierw muszę Ci powiedzieć, że masz przefantastyczny i prześwietny szablon! Normalnie, nie poznałam Twojego bloga! Myślałam, że się pomyliłam i odwiedziłam kogoś nieznajomego :D Super zmiana! Powiedz, czy dużo się namęczyłaś z html'em? :)

  Po drugie, zazdroszczę Ci takich knajpek z koktajlami. W Wawie jest tyle możliwości. Tam tyle się dzieje. Jakakolwiek większa konferencja to od razu w stolicy. Nie wiem, kiedy nasze "miasto ogrodów" z pokopalnianym krajobrazem i południowym powietrzem będzie proponoało nam choć połowę takich wrażeń, jakie Ty masz dostępne na wyciągnięcie ręki... Mniam, koktajl cudowny, aż cieknie ślinka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uuuuu przeklinałam dostosowując ten szablon;-DD
   Eminem by się schował;-p.
   Jeszcze muszę popracować nad paskiem ze stronami!
   Mnie ostatnio "Stolyca" wścieka - korki... tłumy... smrodki z rur wydechowych!
   "Miasto ogrodów" na o wiele większe możliwości na rozwój terenu, małych biznesów związanych w knajpkami z koktajlami;-)), dużo przestrzeni d dzikiej jazdy rowerem;-)) Lasy. Resztę odpisze co za 30 minutek, urywam się na moment!

   Usuń
  2. A propos jeszcze szablonu, muszę jakoś zamontować aktywne 'social buttons". Na razie działa tylko pinterest, tumblr i drugi blog google+!

   Usuń
 2. Ja byłam ostatnio na Jesus Christus Super Star. Byłam dosyć sceptycznie nastawiona a tu takie miłe zaskoczenie :D Bardzo fajny musical. Choć pojechałam z panem katechetą to jeden jedyny raz zaklaskał on. A reszta? W kółko i kółko.
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam o tym musicalu bardzo dobre opinie;-))!

   Usuń
  2. Zobacz jeszcze "Koty", już dawno ich nigdzie nie widziałam, ale co jakiś czas wznawiają spektakle. Była i były niesamowite!

   Usuń

TOP