niedziela, 28 sierpnia 2016

Relaksacyjna sesja oddechowa - cały wpis na YogArtpl!Cały wpis z ćwiczeniami tutaj: klik - yogartpl.blogspot.com (nowy blog o jodze, pilates i sztuce życia;-)).


Legginsy Maria - Second You
Bluzka Sattva - Second you

4 komentarze:

 1. Zastanawialiście się, jak to się dzieje, że zachowujemy pionową postawę ciała, że utrzymujemy równowagę, nie przewracamy się przy każdym kroku? Nie, nie myślimy o tym, bo i po co. Czy warto zaprzątać sobie głowę taką wiedzą? Być może warto. Zapraszam do mnie na profil, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja niestety nie potrafię się tego jakoś nauczyć :) dla mnie relaks tylko w formie snu, inaczej jakoś nie umiem się wyłączyć i skupić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem ignorantką, szanuję i zazdroszczę ludziom którzy czerpią z tego relaks. Ja byłam raz na zajęciach i albo nie mogę albo nie umiem czerpać przyjemności z jogi. Dla mnie idealnym relaksem jest zmęczenie po bieganiu. Tędy chyba prowadzi moja droga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy z nas ma swoją własną drogę do osiągnięcia szczęścia oraz ukochaną dyscyplinę sportu, i to jest właśnie w życiu najpiękniejsze! Cieszę się, że o tym napisałaś i tak trzymaj! Życie jest nieprzewidywalne. Każdy jego etap to nieustanne odkrywanie czegoś nowego, rozwijanie tego, co już kochamy i w czym się spełniamy. Każdy z nas jest inny i nigdy nie dajmy sprowadzić się do zupełnej ludzkiej "monokultury", bez własnego zdania. Wolność to my, ludzie, to różne sposoby myślenia oraz nasz przepiękny indywidualizm i spełnienie;-).

   Usuń

TOP